FINALE ZSHL ZELENEČ

23.09.2012 20:19

Po týždňovej prestávke sa v Zelenči konalo 15.09.2012 finálové kolo Západoslovenskej hasičskej ligy. Ženy vstupovali do súťaže so 6-bodovým náskokom oproti konkurencii, ktorý si vytvorili v predchádzajúcich kolách. Na štart sa postavili ako 19-te v poradí a svoju pozíciu lídra tabuľky si s prehľadom obhájili s výsledným časom 19,35. Ženy tak vyhrali súťaž O pohár DHZ Zeleneč, prevzali najrýchlejší ženský prúd a postavili sa na najvyšší stupienok v kategórii žien v ZSHL. Akoby toho nebolo málo ženy ukázali že sú hasičky srdcom aj pečeňou a vyhrali aj populárny "pivný útok".

Obrovská gratulácia a vďaka ženám zo Suchej nad Parnou za reprezentáciu obce a výhru ZSHL.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa na tomto úspechu podieľali, za rady a podporu ale aj za tých, ktorí nám celý čas neverili a dokázali nás vyburcovať k takému výkonu, ktorým sme ukázali, že na to jednoducho máme. Vidíme sa na Slovenskom superpohári :).