Majstrovstvá Slovenska DHZ a hasičského dorastu 2013

17.08.2013 11:51

Dňa 11.agusta 2013 a v Skalici konali Majstrovstvá Slovenska DHZ a hasičského dorastu 2013. Ženy zo Suchej nad Parnou na túto súťaž  postúpili historicky prvýkrát, ako víťazky Trnavského kraja. Štartovali z druhej pozície. Ako prvá disciplína ich čakal požiarny útok. Nanešťastie sa im moc nezadarilo (nepodržala ich ani technika) a po dvoch pokusoch si do tabuľky sklamane zapisovali neslávny čas 33,12. Dievčatá však nestrácali nádej a verili, že dokážu náskok súperov stiahnuť na štafete. Ženy zabojovali z plných síl, no ani pekný čas na štafete 84,60 ich nevyniesol na vytúžené medajlové pozície. Aj napriek sklamaniu dievčat zo Suchej nad Parnou si odniesli konečné 5.miesto z Majstrovstiev Slovenska, čo je krásne umiestnenie :).

Gratulujeme :)