1. kolo ZSHL Sládkovičovo + nočná súťaž Veľké Uľany

30.06.2016 11:39

Dňa 4.6.2016 sme odštartovali ďalší  pre nás v poradí už 5. ročník Západoslovenskej hasičskej ligy. Západoslovenská hasičská liga pozostáva z 13 kôl. Prvé kolo sa konalo v Sládkovičove. Súťaže sa zúčastnilo 34 družstiev z toho ligových bolo 26, 8 ženských a 18 mužských. V histórii desiatich rokov Západoslovenskej hasičskej ligy je to najvyšší počet družstiev.

Naši muži si tento rok dali od ligy pauzu a tak sa súťaže nezúčastnili. Ženy však nezaháľajú a s chuťou a úsmevom sa vybrali na súťaž. Naše
ženy štartovali v poradí 16. Väčšine družstiev pred nimi šťastie moc neprialo, ale ani to dievčatá neodrádzalo od úsmevu na tvári čo prinieslo úspech
a ženy dokončili útok s krásnym časom 17,54 a z 1. kola ZSHL si odniesli svojich prvých zaslúžených 10 bodov.

V dobrej nálade z víťazstva ženy pokračovali na nočnú súťaž vo Veľkých Úľanoch, kde taktiež získali 1.miesto s časom 18,52 sekúnd. Našim
dievčatám gratulujeme k úspešnému dňu a želáme aby takto pokračovali do konca sezóny.